Philips

Umów prezentację video
z naszym doradcą

Wybierz termin

Spotkanie trwa do 30 minut.

Termin niedostępny

Termin wolny

Twoja rezerwacja

Wypełnij krótką ankietę

Odpowiedz na poniższe pytania, aby nasz doradca mógł przygotować prezentację dopasowaną do Twoich potrzeb.


* - pytanie obligatoryjne

Podaj dane kontaktowe

(Telefonu użyjemy wyłącznie by potwierdzić rezerwację i przypomnieć o prezentacji produktu)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z usługami świadczonymi drogą elektroniczną zgodnie z Regulaminem świadczenia usług (tj. usługą rezerwacji wirtualnej prezentacji produktów Philips oraz usługą przeprowadzenia tej prezentacji) jest Philips Domestic Appliances Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-222), Al. Jerozolimskie 195 B. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych zawarte są w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu wysyłki na Twój adres email informacji o produktach i usługach marki Philips jest Philips Koninklijke N.V. z siedzibą w Eindhoven, Groenewoudseweg 1, 5621 BA, Eindhoven, Holandia. Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na warunkach opisanych w „Zasadach korzystania z witryny witryny - Informacja o newsletterze (biuletynie)”. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym czasie możesz zrezygnować z powyższej usługi. Dane osobowe będą przetwarzane również w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług (prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora). Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w celach marketingowych znajdziesz w „Zasadach korzystania z witryny- Przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych".

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK